מורת דרך ומנטורית לחכמת הדייטינג וליצירת זוגיות 
מטפלת, יועצת ומאמנת אישית 1:1 מעשית, חווייתית ופרקטית,
מרצה ומנחת קורסים, סדנאות וערבי הכרויות לסינגלס
ומרצה למטפלים, רופאים ובאקדמיה ובארועים פרטיים וארגוניים
 
בעלת MA בפסיכולוגיה חברתית וניהול משאבי אנוש 
מטפלת דרך NLP ודמיון מודרך, גשטאלט גופנפש
וטיפול מיני בשילוב מתרגלת אישית
 
צברתי את נסיוני ב 15 השנים האחרונות עם הצלחות רבות של זוגות מאושרים שהכירו דרכי ונשארו עד היום לאורך זמן.
 
את הידע רכשתי בלימודי בלונדון בביה"ס המלכותי למערכות יחסים, באוניברסיטת ת"א, בהתמחות של טיפול גשטאלט גופנפש,  לימודי  coaching ואימוני הצלחה, ולימודי מחול וקונטאקט בסמינר הקיבוצים. 
 
בשנים האחרונות עבדתי עם מטפלים ומרפאות שונות לטיפול זוגי ומיני, העברתי סדנאות והרצאות במקומות באוניברסיטת ת"א, במרפאות, בביה"ס, למורים, לילדים,  לסינגל'ס ולזוגות רבים.
 
החזון והאופטימיות הבלתי נלאית שלי לחום וקירבה, לאהבה, אהבתי לאנשים, לאנושיות, להתפתחות ומודעות התחברה לי לאהבתי לריקוד, לתנועה וזרימה שהרי רקדתי עוד מבטן ולידה סוגי מחול שונים והדרכתי בסטודיו למחול "ארתור מאריי".
 
הדבר העיקרי שהתחברתי אליו הוא הצורך הבסיסי של כל אדם לחוש אהוב ונאהב.  עם  השנים איבדנו כמה דברים כמו המגע הפשוט והאנושי שקיבלנו ונתנו עוד כילדים בחיבוק, במשחק או בריקוד, איבדנו את ההקשבה לעצמינו ואת היכולת שלנו לבטא בביטחון, בישירות ופשטות את היופי שבנו ואת אנושיותנו, רצונותינו וצרכינו. במקומם, פיתחנו עם השנים חיי הישרדות בג'ונגל, כמו דריכות, מתח, ציניות ושכלתנות יתרה  כמנגנון של ניתוק מלחוש ומביטוי רגשי וערכי.
 
דבר נוסף שהחל להתבלבל הוא ההכרה והאינסטיקנטים הטיבעיים שלנו כגברים וכנשים ובכך גם הדרכים הטבעיות שלנו לבטא אותם החוצה מול האחר או האחרת.
 
כל דבר שאנו רוצים ליצור או להשיג בחיים הוא בסופו של דבר ביטוי של ערך או רגש שחשוב לנו, לדוגמא: רכב יפה ויוקרתי הוא ביטוי של רצון להכרה, הערכה והתחושה שרוצים בי ואוהבים אותי. לכן, נוצר עם השנים פרדוקס בין הרצון והצורך הערכי והרגשי לבין היכולות, המנגנונים והמיומנויות שהתפנו עם השנים, בגלל חינוך, טראומות, פגיעות וחששות שונות שמנועים מאיתנו לקבל את אותו דבר נכסף שהוא אהבה.
 
מעבודתי עם אלפי גברים ונשים במהלך השנים למדתי המון על התקשורת בינהם, מה כל אחד רוצה, מה המכנה המשותף בינהם, מהם הקשיים ומה תוקע אותם ומתוך הלמידה, ההתנסות החווייתית והחיבור  שלי לעצמי, לגוף שלי, לנשיותי ולאינטואיציות שלי, נולדה הדייטולוגייה.
 
מה שראיתי בכל אחד מהתהליכים במפגשים האישיים, במפגשים הקבוצתיים ובסדנאות הוא שנוצרים קסמים ואלו שאפילו לא הביטו אחד לכיוונו של השני ואם היו בדייט, סביר להניח שכל אחד היה הולך הביתה ולא מתקשר יותר, במהלך התהליכים נוצר קשר מאוד מיוחד וחושי ועד היום הם מאושרים יחד.
 
לראות את הקסמים הללו קורים, זה אחד מהניסים המרגשים ביותר. 
ליצור אהבה זו יצירת בריאה, זהו נס מאוד מרגש.
 
X סגור חלון