דורון:
"הי אילנית, מה שלומך?
רציתי לעדכן אותך שהתארסתי היום לאותה אחת שפגשתי במהלך הליווי שלך והרבה מאוד בזכותך אז שוב תודה. דורון" 
 זו כזו תחושה מספקת ומרגשת יותר לראות עוד זוג שמתחתן בזכות הליווי האישי שיצר הערכה עצמית גבוהה התמקדות למיהו ואיפה למצוא את בן/ת הזוג ורכישת מיומנויות חברתיות וזוגיות ליצירה ובניית מערכת יחסים אוהבת מעצימה ומאושרת 
 
 
אורי:
"הכרתי את אילנית בפסטיבל זורבה הבודהה באשרם במדבר, שם למדתי שאילנית היא מומחית לענייני זוגיות ודייטים ויועצת לענייני זוגיות. נפגשתי עם אילנית כ-15 פעמים והיא הדריכה אותי ונתנה לי עצות כיצד למצוא בת זוג שמתאימה לי. בהמלצתה נכנסתי לאתרי הכרויות לצמחונים וטבעונים והתחלתי לצאת עם בחורות. יצאתי עם כמה בחורות עד שהכרתי את אור לפני כחצי שנה, ומאז אנחנו ביחד. אנחנו מצפים לילד בעוד כמה חודשים ואתמול גם התחתנו. אני מעריך מאוד את אילנית ואת העצות שהיא נתנה לי, בזכותה אני נשוי ובקרוב אני ואור מצפים להיות הורים. תודה לאילנית על כל העזרה."
 
 
 
 
בחתונה של לורנס ושירלי:
(ראו את הכתבה בידיעות אחרונות וחדשות 10 על התהליך עם לורנס)
 
 
 
 
יפתח:
 
 
 
 
שירי 
 
 
 
יוסי:
"ביום שישי האחרון בשעות הצהריים הזדמן לי במקרה לראות אותך בתוכנית "המקצוענים" בערוץ 10 ותוך כדי הקשבה לדברייך נדהמתי לראות אותך.
את הבחורה המקסימה שעזרה לי להיפתח לעולם הנשים .
אני יכול רק להודות לך על העזרה שנתת לי. רציתי שתדעי שזמן לא רב לאחר מכן התחלתי לצאת עם נשים, הכרתי את אישתי(אני התחלתי איתה) והיום אנו
נשואים + 2 בנות מקסימות."
 
ענת, בת 32, עו"ד, הייתה בעשרות רבות של דייטים שאף אחד מהם לא המשיך לדייט הבא. היה לה חבר כשהייתה סטודנטית אך כלום מאז. "הגעתי לאילנית לאחר שהגעתי למצב של תסכול, בו הכרתי בחורים רבים דרך אתרי ההיכרויות, קיבלתי פניות, שיחת הטלפון זרמה והגענו לדייט אך אף פעם לא היה המשך. היו דייטים הזויים אך היו גם כאלה שהרגשתי שהכול זרם, לא הפסקנו לדבר והיה מאוד מעניין אך בסוף הם אמרו לי שזה לא זה, שאני חזקה מידי, שלא הייתה כימיה. במפגשים עם אילנית הבנתי שלא הבאתי את עצמי ואת הנשיות שלי ולמדתי אתה ליצור שיחות אישיות יותר עלי ועליו , התחלתי לטפח את עצמי יותר ולמדתי מה ואיך ללבוש כדי להדגיש יותר את הנשיות שלי. למדתי גם להתחבר יותר לרצונות ולצרכים שלי ולמצוא את האיזון בין להשתלט על השיחה לבין להיות מובלת לגמרי ואז נוצרה יותר כימיה".
 
 המלצות מטפלים
 
גבו וייס:
עו"ס גבו וייס, פסיכותרפיסט ומטפל מיני מוסמך, בעל קליניקה פרטית ברחובות 
"עבדנו יחד במספר לא קטן של מקרים מורכבים ביותר, אשר דרשו רגישות אדירה, גמישות, יכולת תקשורת גבוהה עם המטופל ואיתי. בחלק מהטיפולים, עמדת בנפשך בחזית אל מול מטופלים אשר חשו קושי רב להיות במגע אנושי קרוב. במקרים אלו, תמיד היה לך מקום להכיל, להבין תהליכים מורכבים של העברה והעברה נגדית, ותמיד יכולנו לחשוב יחד, כצוות מטפלים, על כיוון המשך הטיפול, הכיוון שיהיה הטוב ביותר עבור המטופל והתפתחות הטיפול. 
גם כשכמטפל רציתי להוביל בכיוונים יצירתיים משלי, תמיד ידעתי שנוכל לדבר על כך עד ששנינו נבין לעומק את תכנית הטיפול ותמיד הייתי בטוח שאת הולכת איתי וסומכת עליי. הרגשה זו שלי איתך היא הלב של עבודה משותפת במשולשים טיפוליים. מכל חשיבה משותפת איתך, הרגשתי שאני לומד ומרחיב את הבנתי ושיש לי את הזכות לראות את הדברים דרך העיניים שלך"
 
ליאת דורי
ליאת דורי - פסיכותרפיסטית ומטפלת זוגית ומינית מוסמכת 
לכל המטפלים היכרותי עם אילנית הינה רבת שנים. עבדנו במשותף עם סוגים שונים ומגוונים של מטופלים בעלי קשת רחבה של קשיים ומורכבות. אילנית הינה אשת מקצוע  מעולה בעלת יכולות רגשיות וקוגניטיביות אשר מאפשרות יצירת קשר אישי טיפולי ממוקד מטרה אך עם זאת אמפטי ומכיל במידה נאותה. היא בעלת ניסיון ידע ובשלות רגשית הנדרשים להתערבויות עדינות מעין אלו. מניסיוני, אני יכולה להעיד כי המטופלים נתרמים מאד מהאפיק החוויתי  והיישומי אשר מתנהל בסביבה מוגנת עם חשיפה הדרגתיתלעולם שבחוץ. גם המטפל מקבל "חומרים" מציאותיים שניתן לעבוד איתם בטיפול ולקדם את המטופל אני ממליצה בחום הן על המהות של העבודה במשולש הטיפולי והן על אילנית כצלע במשולש זה" 
 
מירב שרון
עו"ס מירב שרון, מטפלת מינית מוסמכת, במרפאה פרטית ברעננה ובמרפאה ציבורית למרכז האישה 
" אני מכירה את אילנית ועובדת אתה כבר 4 שנים. אנחנו עובדות בשיתוף פעולה מלא, אני סומכת עליה, יש לה רגישות מאוד גבוהה, היא עובדת עם מטופלים בהתאם לקצב שלהם ועוזרת להם ללמוד איך לייצר קשר עם אישה מ-א'. כיום היא מלווה מטופל שלי, יוצאת אתו ל-"שטח" ע"מ שירגיש ביטחון בשלב יצירת קשר התחלתי. מדובר במטופל שהגיע לטיפול כאשר הוא סובל מחרדות, התחיל לקחת טיפול תרופתי וכיום אין לו צורך בתרופות, החרדות פחתו, הוא כבר התנסה מספר פעמים ב-"להתחיל" עם נשים. הוא עדיין בתהליך של טיפול ובמקביל אילנית מלווה אותו בחלק של היישום בשטח. לאורך כל התהליך יש ביני לבין אילנית קשר שוטף לגביו. אני ממליצה בחום על אילנית כדייטולוגית למטופלים שצריכים עזרה בשלבים הראשונים של יצירת קשר עם נשים"
 
X סגור חלון